لینک مستقیم فایل(دانلود سیستم مدیریت LMS)

دانلود سیستم مدیریت LMS|40107915|mvb2029|دانلود سیستم مدیریت LMS,تحقیق سیستم مدیریت LMS,مقاله سیستم مدیریت LMS,سیستم مدیریت LMS
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل دانلود سیستم مدیریت LMS قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 64 صفحه

سیستم مدیریت یکپارچه LMS 1-دامنه کاربرد سیستم مدیریت یکپارچه ( IMS Scope ) 1-1-کلیات : سازمان HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی واقع در منطقه ویژه اقتصادی پارس سیستم مدیریت یکپارچه خود را مبتنی بر الگوهای بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ( ISO 9001 : 2000 )، سیستم مدیریت زیست محیطی ( ISO 14001 : 2004 ) و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ( OHSAS 18001 : 1999 ) مستقر نموده است : این سیستم مدیریت یکپارچه در راستای تحقق موارد ذیل استقرار یافته است : الف) حصول اطمینان از انطباق با خط مشی و اهداف خرد و کلان IMS ب)حصول اطمینان انطباق با قوانین دولتی و سایر الزامات HSE ج)اثبات توانایی سازمان در فراهم آوردن خدماتی که به شکل ثابت الزامات مشتری، قانونی و سایر الزامات را برآورده نماید.
د)حصول اطمینان از خشنودی مشتریان از طریق بکارگیری مؤثر سیستم IMS سیستم استقرار یافته برای کلیه فعالیتها و خدمات ارائه شده توسط سازمان HSE شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد کاربرد دارد.
2-1-کاربرد کلیه الزامات استانداردهای IMS به غیر از مواردی که در ذیل به عنوان استثناء در نظر گرفته شده است برای سازمان HSE شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد کاربرد دارد.
استثنائات : با توجه به اینکه سازمان HSE شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد، خدمات جدیدی را طراحی نمی کند بنابراین بند 3-7 استاندارد ISO 9001 : 2000 با عنوان طراحی و توسعه محصول برای این سازمان کاربرد ندارد.
سازمان سیستم یکپارچه را مستقر، مستند و اجرا کرده است.
سازمان سیستم مدیریت کیفیت را در انطباق با الزامات استاندارهای ISO9001 2000 ISO 14001 2004 OHSAS18001 : 1999 مستقر کرده و بطور مداوم اثر بخشی آن را بهبود می بخشد.
سازمان HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی : الف) فرایندهای مورد نیاز برای سیستم یکپارچه و کاربرد آنها در درون سازمان را شناسایی کرده است و به غیر از استثناهایی که در بخش 1 ( رجوع شود به بند 2-1) مطرح گردیده است در صورت وجود فرآیندهایی با منشاء خارجی که اثر روی انطباق محصول با الزامات دارد نیز شناسایی خواهد شد.
صرف نظر از شناسایی فرآیندها، سازمان کنترل های مورد نیاز روی فرآیند را جهت اطمینان از انطباق محصول، شناسایی کرده است.
لیستی از فرایندهای سازمانی در انتهای این فصل آورده شده است.
ب)توالی وتعامل این فرآیندها در مدرکی بنام Process Map نشان داده شده است و این مدرک در بخش آخر این نظامنامه پیوست شده است.
ج)معیار و روش های کنترل موردنیاز جهت اطمینان از اثر بخش بودن کنترل و عملیات این فرایندها را تعیین کرده است.
این مورد در حین طرح ریزی فرایندها انجام شده است.
(رجوع شود به بند 1-7) د)از در دسترس بودن منابع و اطلاعات مورد نیاز جهت پشتیبانی عملیات و پایش این فرایندها اطمینان پیدا کرده است (رجوع شود به بند 6 و 1-7) این موارد در زمان طرح ریزی فرایندها تعیین و صحه گذاری شده اند.
هـ)در خصوص پایش، اندازه گیری و تجزیه و تحلیل فرایندهای شناسایی شده فوق، تصمیمات لازم را اخذ نموده است.
(رجوع شود به بند 8 ) ز)اقدامات لازم را جهت دستیابی به نتایج و تصمیمات طرح ریزی شده و بهبود مستمر این فرایندها را اجرا نموده است.
این فرایندها توسط سازمان در انطباق با الز


مطالب دیگر:
📗پروپوزال تعیین عوامل موثر بر استقرار مدیریت دانش در بانک کشاورزی📗پرسشنامه تعیین عوامل موثر بر استقرار مدیریت دانش در بانک کشاورزی📗پروپوزال ارزیابی میزان اثربخشی مدیریت دانش در یک سازمان📗مبانی نظری ارزیابی میزان اثربخشی مدیریت دانش در یک سازمان📗پروپوزال تعیین عوامل موثر بر پیاده سازی مدیریت دانش در شرکتهای تولیدی📗مبانی نظری تعیین عوامل موثر بر پیاده سازی مدیریت دانش در شرکتهای تولیدی📗بررسی عوامل موثر بر قابلیت مدیریت دانش در شرکت‌های تولیدی استان گیلان📗عوامل موثر بر استقرار مدیریت دانش در دانشگاه آزاد📗عوامل موثر بر استقرار مدیریت دانش در دانشگاه علوم پزشکی تهران📗پاورپوینت معرفی استارت آپ ها📗نمونه سوالات تستی وصایای امام دانشگاه آزاد📗ادبیات و مبانی نظری سکوت سازمانی📗پروپوزال بررسی اثربخشی سرمایه اجتماعی بر مدیریت دانش در بانکها📗مبانی نظری بررسی اثربخشی سرمایه اجتماعی بر مدیریت دانش در بانکها📗پرسشنامه بررسی اثربخشی سرمایه اجتماعی بر مدیریت دانش در بانکها📗پروپوزال کاربرد مدیریت دانش شخصی توسط اعضای هیات علمی دانشگاه‌ بیرجند📗مبانی نظری کاربرد مدیریت دانش شخصی توسط اعضای هیات علمی دانشگاه‌ بیرجند📗پرسشنامه کاربرد مدیریت دانش شخصی توسط اعضای هیات علمی دانشگاه‌ بیرجند📗خلاصه کتاب مدیریت راهبردی پیرز و رابینسون - مدیریت استراتژیک📗پروپوزال بررسی اثربخشی سرمایه فکری بر عملکرد مالی صنعت بانکداری📗مبانی نظری بررسی اثربخشی سرمایه فکری بر عملکرد مالی صنعت بانکداری📗بررسی تاثیر کارایی عناصر سرمایه فکری بر عملکرد مالی شرکتها در بورس تهران📗تاثیر سرمایه فکری بر عملکرد مالی شرکتها پذیرفته در بورس تهران📗بررسی رابطه سرمایه فکری و عملکرد مالی شرکتها پذیرفته در بورس تهران📗تاثیر سرمایه فکری بر کارایی درآمد در صنعت بانکداری ایران